Ergül KESKİN Kimdir? - Ergül Keskin

Ergül KESKİN Kimdir?

ERGÜL KESKİN KİMDİR?

TÜRKİYE’DE KONTÜR MAKYAJIN DAHA PROFESYONEL VE KALİTELİ YAPILMASINI HEDEFLEYEREK SEKTÖRDE ÖNCÜ OLMUŞ VE 37 YILLIK ÇALIŞMA HAYATINDA BİRÇOK BAŞARI BELGESİ VE ÖDÜL ALMIŞTIR.

 

Ergül Keskin, 1980 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde güzellik uzmanlığı ve kontür makyaj eğitimi alarak başladığı mesleki kariyerine, 1984 yılından bu yana Ankara’da devam etmektedir.

Birçok ülkede dünya markalarından kontür makyaj eğitimlerini almış, Almanya’da Long Time Liner Kontür Makyaj Uygulayıcısı ve Eğitmeni olup Türkiye’ye gelmiş ve Ankara’da Ergül Keskin Conture Make-up Studio’yu kurmuştur. Ergül Keskin Türkiye’de kontür makyaj konusunda ilk eğitmen ve ilk kontür makyaj akademisinin kurucusudur.

Türkiye’de kontür makyajın daha profesyonel ve kaliteli yapılmasını hedefleyerek sektörde öncü olmuş ve 37 yıllık çalışma hayatında birçok başarı belgesi ve ödül almıştır. İşini büyük bir sevgi ile yapan, öncü olmaktan asla çekinmeyen, yeteneğini ve edinilmiş bilgilerini kendisi gibi bu işi severek ve kaliteli bir şekilde yapmak isteyenlere aktarmak için çaba gösteren Ergül Keskin, yetiştirdiği öğrencilere meslek öğretmenin yanı sıra iş koçluğu da yaparak mesleki deneyimlerini öğrencileri ile paylaşıp onların vizyonlarının gelişmesini hedefleyerek sektörde bir adım önde olmalarını sağlamaktadır.

Ergül Keskin Conture Make-up Studio, Long Time Liner Conture Make-up markasının Türkiye Distribütörü, eğitim ve uygulama merkezidir.

Ergül Keskin üzerinde beyaz ceketi ve elinde kalemi ile gülüyor