Long-Time Liner Nedir? | Ergül Keskin

Long-Time Liner Nedir?

LONG-TIME LINER NEDİR?

LONG TİME LİNER’I DİĞER MİKRO PİGMENTASYON TEKNİKLERİNDEN AYIRAN BİR DİĞER FARK İSE YÜKSEK MODERNLİKTE TASARLANAN MİKRO PİGMENTASYON CİHAZLARI VE UYGULAMA YÖNTEMİDİR.

Günümüzde sayısız uygulama yöntemi, cihaz ve boyalar, kontür makyaj uygulaması için kullanılmaktadır. Almanya’da geliştirilen Long-Time-Liner Conture Make Up yöntemi ise tüm mikro pigmentasyon teknikleri arasındaki en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniğidir.

Dünyada kontür makyaj sektöründe “doğallık” vizyonuyla bir fark yaratan Long-Time-Liner Conture Make Up, Alman üretim kalitesini taşıyan boya ve cihazlarıyla müşterilerine hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrası sağlıklı ve uzun soluklu kalıcı güzelliği sunuyor. Long-Time-Liner’ı diğer mikro pigmentasyon tekniklerinden ayıran bir diğer fark ise yüksek modernlikte tasarlanan mikro pigmentasyon cihazları ve uygulama yöntemidir. Long-Time-Liner cihazları diğer yöntemlerin aksine, cilt üzerinde milimetrik git gel hareketlerle cildi kesmeden ve kanatmadan boya akışını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde müşteriler hem rahat ve acısız bir uygulama seansı geçirirler, hem de uzun süreler boyunca canlı ve solmayan bir görüntüye sahip olabilirler.

Doğallığı ön plana çıkaran organik ve geniş renk seçeneklerine sahip Long-Time-Liner boyaları ve cihazları kullanılarak yapılmaktadır. Uygulamalar her zaman için müşterilerin yüz ifadesini en doğal şekilde vurgulayarak yapılmaktadır. Kullanılan cihaz, teknik ve boyalar sayesinde uygulama sonrasında başka tekniklerde görüldüğü gibi ciltte tahribat, kanama ve yaralar oluşmaz.

long-time-liner-nedir (1)